Tıbbi Sorumluluk Reddi

UYARI : Tedavisibu.com sitesi TIBBİ ÖNERİLERDE BULUNMAZ.

LÜTFEN, BU SAYFAYI TERK ETMEDEN ÖNCE, AŞAĞIDAKİ METNİ DİKKATLE OKUYUN.

Tedavisibu.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi sadece aydınlatma amaçlıdır. Sitemiz doktorunuzun yerini almayı hedeflememektedir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir.Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir.Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Bu web sayfası (tedavisibu.com), çeşitli tıbbi konular üzerine pek çok madde içermektedir. Ancak, bu maddelerin hatasız olduğunun hiçbir şekilde garantisi yoktur. Tıbbi konulara değinen bir maddede bulunan herhangi bir bilginin doğru olduğunun kesinlikle hiçbir güvencesi yoktur. Bu maddeler, bölüm olarak ya da bütünüyle, çoğunlukla profesyonel olmayan kişilerce de yazılmaktadır. Tıp ile ilgili bir bilgi hatasız bile olsa, sizin için ya da sizin rahatsızlığınızın belirtileri için uygulanabilir olmayabilir. Burası herkes tarafından değiştirilebilen bir bilgi paylaşım sitesidir. Bu nedenle buradaki tıbbi bilgilerin pratikte uygulanması halinde tedavisibu.com sorumluluk kabul etmez ve herhangi bir yardımı taahhüt etmez.

TedavisiBu tarafından sağlanmış olan herhangi bir tıbbi bilgi, en iyi şartlarda bile, yalnızca genel niteliklidir ve bir tıp profesyonelinin (örneğin, bir tıp doktoru, hemşire, eczacı vb.) önerisi yerine geçmez. TedavisiBu.com bir doktor değildir.

TedavisiBu’ya bireysel katkıda bulunanların, sistem işleticilerinin, geliştiricilerin, maddi ya da manevi destekleyicilerin hiçbiri ve TedavisiBu ile bağlantılı olan başka hiçbir kişi, bu genel ağ sitesinde sunulan herhangi bir bilginin kullanılması ya da benimsenmesinden doğan sonuçların sorumluluğunu alamaz.
TedavisiBu.com’da  bulunan  herhangi bir yazılı, işitsel veya görsel veri, tıbbi bir görüşün önerilmesi, sunulması ya da tıbbi bir uygulamaya katılım olarak yorumlanmamalıdır.

Kuşkusuz, GNU Özgür Belgeleme İzni kapsamında olmak üzere, burada bulunan tıp ve sağlık ile ilgili maddelere katkıda bulunabilir ya da o maddelerde rastladığınız herhangi bir bilgiyi sorumluluğu tamamen size ait olmak koşuluyla kullanabilirsiniz.